Topy i figura jabłka

Masz budowę jabłka? Czas aby na serio porozmawiać o tym, jak możesz ubierać się odpowiednio i dobrze dobrać swoje topy damskie. Jabłko nazywa się czasem odwróconym trójkątem, ale to nie to samo. Oba kształty są znane z szerszych ramion, ale zazwyczaj prawdziwe kształty jabłek mają pewien brzuszek, podczas gdy odwrócone trójkąty niekoniecznie. Bez względu na to, jakie cechy chcesz rozjaśnić (lub ukryć), oto poradnik jak nosić eleganckie topy damskie mając budowę jabłka.

Jaki jest kształt jabłka?

Ogólnie rzecz biorąc, masz dobre i harmonijne proporcje, twoje ramiona są szersze niż biodra. Biodra nie są rozłożyste, nie masz też dobrze zdefiniowanej talii (jeśli już masz, prawdopodobnie jesteś klepsydrą!). Jeśli chodzi o stylizację, to budowa jabłka jest świetna! Jabłka i odwrócone trójkąty wyglądają najlepiej, gdy harmonizują ładny biust, szczupłe nogi i kształtne. Sylwetki, które nie opierają się na tradycyjnej strukturze talii, to na ogół najtrudniejsze do dopasowania ubrania.

Jakie topy damskie pasują do figury jabłka

Dobra wiadomość! Najwygodniejsze topy na świecie również wyglądają niesamowicie na klasycznej figurze jabłka. Rozważ topy o wcięciu łódki, miękkie tuniki, luźne dopasowanie.

topy damskieSzukasz większego dopasowania? Wybierz odpowiedni materiał, który ujednolici twój wygląd od biustu po biodra. Tkaniny takie jak surowy jedwab, len, tweed, gabardyna i grubsza bawełna (unikaj dżerseju – może być cienka!) sprawią, że twoje topy damskie będą wyglądały na bardziej przylegające do ciała.

A co z długością rękawów?

To tutaj reguły są dość luźne. Jeśli chcesz odsłonić swoje ramiona i jesteś dumna ze swych zgrabnych barek wybierz topy damskie bez rękawów! Jeśli wolisz się zakryć, spróbuj lepiej dopasować rękawy, aby zrównoważyć pełniejszy biust i środkową część torsu. Jeśli chcesz pokazać krągłości, obniż dekolt wybierając kołnierz w kształcie litery V lub szyjkę w kształcie łódki.

Na topy narzuć żakiet

Jak to ma miejsce w przypadku każdego kształtu, dobór kurtki będzie miał ogromne znaczenie. Kształty jabłek świetnie wyglądają w każdej kamizelce, płaszczu lub kurtce, która sięga przed biodro lub uda. Eleganckie płaszcze lub proste trencze będą bardzo atrakcyjne. Noś je rozpięte by uwydatnić swoje kolorowe topy damskie!