Jak powinny ubierać się niskie i drobne panie?

W zależności od naszych warunków fizycznych zakupy mogą być dla nas łatwiejszą albo trudniejszą sprawą. Szczególnie uważać w tej kwestii muszą panie, które są niewysokie i drobne. Dlatego zdecydowałam się na napisanie tego artykułu, który skierowany jest właśnie do wspomnianej grupy kobiet.

Horror przymierzalni

Bardzo często panie o niższym wzroście muszą odbywać w przymierzalniach prawdziwą bitwę. Nakładając zbyt duże koszule lub kurtki może im się wydawać, że odbyły podróż w czasie do lat 80-tych. Odpowiednio dobrany strój nie tylko ukryje nasze niedoskonałości, ale wpłynie również na naszą pewność siebie.

Spódniczka i buty na obcasie

Jeśli masz ochotę na krótką spódniczkę to nałóż do niej buty na obcasie. Piękno tej kreacji polega na tym, że jest ona bardzo prosta. Buty na obcasie już same w sobie umięjętnie podkreślają naszą kobiecość, a także seksapil.

Przycięte jeansy

Następny pomysł powiązany jest z przyciętymi i dopasowanymi jeansami. Co prawda noszenie tego typu spodni może wydawać w pierwszej chwili złym pomysłem, ale wysoki i dopasowany krój połączony z błyskiem naszych kostek sprawią, że twój niewielki wzrost nie będzie aż tak mocno rzucał się w oczy.

Wysoki stan

Dalej trzeba zwrócić uwagę na spodnie z wysokim stanem. Właściwie każdy rodzaj ubrania w takiej formie będzie odpowiedni dla kobiet o niższym wzroście. Niezależnie do tego czy będą to jeansy czy też spodnie winylowe. Wysoki stan zawsze dodaje optycznego wrażenia dłuższych nóg, a także umiejętnie podkreśla talię.

Krawiec

Kiedy jesteśmy niższe wcale nie oznacza to, że musimy rezygnować ze wszystkich rodzajów ubrań, które nam się podobają. Jeśli trafiamy na koszulę, która jest dla nas za długa to musimy poszukać po prostu krawca. W ten sposób zawsze otrzymamy ubrania uszyte z odpowiednią dla nas długością.

Czerń

W kwesti kolorystyki zdecydowanie poleca się czarny kolor. Stroje w tych barwach to zawsze dobra opcja dla kobiet o niższym wzroście. Iluzję dłuższych nóg pozwalają szczególnie strzowyć czarne buty i czarne spodnie.

Overisze

Skorzystać można także z ubrań typu oversize. Trzeba jednak zachować przy tym uwagę. Zdecydowanie wystarczy tylko jeden element tego typu garderoby. Wiele warstw sprawi, że po prostu utopimy się w tego typu kreacji.

Płaszcz

Kiedy nastaną chłodniejsze dni poleca się zakup eleganckiego płaszczu. Postawiła na to np. Kim Kardashian West. Zdała słusznie sprawę, że opływowa sylwetka zawsze sprawi, że będzie wyglądało się na wyższą kobietę. Ponadto stylowy płaszcz zawsze umiejętnie spowoduje, że nasza stylizacja będzie wyglądać dużo poważniej.