Idealne na lato – sandały płaskie i sandały sportowe

Nie ma nic bardziej oczywistego od tego, że najbardziej idealnym obuwiem na lato są sandały. Ne chodzi tu jednak oczywiście o te na wysokiej koturnie. Perfekcyjnymi opcjami są sandały sportowe oraz sandały na płaskiej podeszwie.

Są one przewiewne i bardzo wygodne. Czego można chcieć więcej w czasie letnich upałów? Co ważne nie brakuje im także elegancji. Jeśli stawiasz na polskie marki to odwiedź https://zoio.pl/obuwie/sandaly. Znajdziesz tam także inne rodzaje sandałów. Jeśli jednak wolisz produkty zagraniczne to ich analiza znajduje się w dalszej części tego wpisu.

Zaczniemy od firmy Teva. Jej założycielem był w 1984 roku Mark Tatcher. Pełnił on funkcję przewodnika po rzecie Colorado w Wielkim Kanionie. Był zmęczony ciągłą zmianą obuwia więc chciał koniecznie wymyślic buty, które byłyby połączeniem sandałów i sportowego obuwia. Dzięki jego staraniom powstały pierwsze na świecie sandały o sportowym charakterze, które posiadały system pasków. Te niezwykle uniwersalne obuwie jest w stanie dostosować się do każdego typu otoczenia. Ich systemy konstrukcyjne i amortyzujące sprawiają, że świetnie sprawdzają się także w czasie wypadów w teren.

Dalej pod analizę weźmiemy duńską markę Ecco, która działa na rynku już ponad 50 lat. Firma ta stawia na komfort użytkowania i wysoką jakość obuwia. Technologia Gore-tex Surround pozwoliła Ecco na stworzenie butów wodoodpornych i w pełni oddychających. Jeśli więc szykujesz się na wycieczkę lub dłuższy spacer to musisz koniecznie zerknąc co oferuje ten duński producent.

Jeszcze dłuższą bo prawie 200-letnią historię posiada brytyjska firma Clarks. Co ciekawe pierwszym modelem tej marki były kapcie stworzone z owczej skóry. Dziś buty Clarks cenione są za wygodę i stabilność. Każdy kto chce połączyć wygodę z elegancją zdecydowanie musi obejrzeć produkty tej brytyjskiej firmy.

Teraz zejdźmy już z tematu sandałów sportowych i przyjrzyjmy się tym na płaskiej podeszwie. Dzięki komfortowi noszenia są one najczęściej wybieranym rodzajem sandałów na lato. Jeśli chcesz stworzyć elegancki wakacyjny look to zdecydowanie musisz zwrócić na nie swoją uwagę. Istotnym faktem jest to, że w tym obuwiu nie grozi nam absolutnie przepocenie, ponieważ stopa jest niemal całkowicie odkryta. Jeśli chcemy zminimalizować ryzyko odparzeń i otarć to musimy szukać sandałów wykonanych z naturalnych materiałów.

Jestem przekonana, że udało mi się Cię przekonać, abyś zapewniła komfort swoim stopom w czasie nadchodzącego lata. Jeśli szukasz jeszcze innego rodzaju letniego obuwia to także możesz zajrzeć na https://zoio.pl. Lato już za chwilę – jesteś na nie gotowa?