Bieliźniana sukienka – czy masz już swoją?

Bieliźniane sukienki zdobywają coraz większe uznanie. Kiedyś twierdzono, że przydają się one jedynie na bardziej formalne okazje. Dziś jest to już nieaktualnie co oznacza, ze można je nosić również na co dzień.

Krytycy mówią, że trzeba być niepoważnym, aby wyjśc na ulice w stroju, który docelowo przeznaczony jest do spania. Są jednak rozwiązania, które sprawią, że nasz strój zamiast dziwić będzie przyciągał zaciekawienie i podziw ludzi, których spotkamy na swojej drodze.

Pierwszym pomysłem może być nałożenie na sukienkę koszuli w kratę lub swetra. Jest to rozwiązanie dla pań, które uważają, że bieliźniana sukienka jest zbyt seksowna, aby pokazywać się w niej na ulicy. Wspomniane rozwiązanie sprawi, że zamieni się ona w spódnicę. Stworzy to elegancki look, który będzie zarazem podkreślał nasz seksapil.

Kolejna opcja jest odpowiedzią na wysokie letnie temperatury. Wobec tego głównym celem stylizacji powinno być założenie jak najmniejszej ilości elementów. Ten mininalizm oznacza, że do naszej sukienki powinnyśmy dobrać jedynie buty na obcasie i stylową torebkę.

Następna propozycja dotyczy bardzo lóźnego looku. Chodzi o przewiązanie koszuli wokół talii. Może być ona np. flanelowa. Na nogi załóż botki, a na ramię zarzuć elegancką torebkę.

Bieliżnianą sukienkę połączyć można również z kardiganem. Trzeba jednak przy tym zachować odpowiednią stonowaną kolorystykę, aby nasza kreacja nie była zbyt wyzywająca. Możesz się przyozdobić naszyjnikiem, a na nogi nałożyć stylowe buty na koturnie.

W następnej propozycji sukience towarzyszą motocyklowe kurtki. Polecam w tej kwestii ramoneskę albo bomberkę. Do takiego zestawienia należy dobrać sandały wiązane na wysokości kostki.

Nie zabraknąć może także kreacji w stylu oversize. Konkretną propozycją jest tutaj blezer, który znakomicie skomponuje się z naszą sukienką. Dorzuć do tego torebkę i sandałki z paseczkami.

Do tej pory nie wspomnieliśmy nic jeszcze o kapeluszach. Czas więc, aby to zmienić. W kolejnej stylizacji filcowy kapelusz z szerokim rondem łączy się z bieliźnianą sukienką i klasycznym płaszczem.

Jeśli chcesz stworzyć naprawdę elegancki look to dobierz do swojej sukienki stylowy żakiet z rozciętymi rękawami. Ważna jest tutaj bardzo kwestia dodatków. Wybierz stylową kopertówkę i sznurowane szpilki. Jeśli masz ochotę to w kwestii biżuterii poleca się tu złoty łańcuszek.

Istnieje również zestawienie dla pań, które wybierają się na rockowy koncert. Chodzi tu o połączenie bieliźnianej sukienki ze skórzaną kurtką. Doda to całej kreacji sporo zadziorności.